“Edirne’yi Yaşamak” Tanıtım Filmi Yayında

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen turizm merkezlerinden Edirne, heybeden yemek kolaycılığına kapılmayıp, bu avantajı korumak ve daha da ileriye taşımak için tanıtım atağında hız kesmiyor.

Edirne Tanıtım ve Turizm Derneği’nin ana yürütücülüğünde hazırlanan tanıtım filminin teması; “Edirne’yi Yaşamak”. Yönetmenliğini Yiğit KONAKLILAR’ın yaptığı 3 dakika 35 saniyelik reklam filminde Edirne’nin dört mevsim, 365 günlük devinimi, şehri ziyaretçiler için davetkar kılan doğal, kültürel, tarihi ve insan dokusu ekseninde ele alınıyor.

Bazı çevrelerce daha önce Trakya Kalkınma Ajansı tarafından Trakya’nın geneli için hazırlatılan tanıtım filminde kullanılan çekim teknikleri ve anlatım dili ile kıyaslanan çalışma, Edirne Tanıtım ve Turizm Derneği gibi içeriden bir göz, öz kaynaklar ve aynı zamanda derneğin bir üyesi olan yönetmen tarafından hazırlanmış olmasıyla oldukça kıymetli.

Çalışmada emeği geçenleri Edirne turizmine sundukları katkı için kutluyor, sizleri bu davetkar, coşku dolu çalışma ile başbaşa bırakıyoruz.

Facebookpinterestmail