İrem Derici’nin Klibinde Başrolde İğneada

İrem Derici, ağustos ayında çıkardığı “Sabıka Kaydı” isimli son albümünün üçüncü klibini geçtiğimiz günlerde yayınladı. Son dönemlerde yaşadığı sağlık sorunlarından kurtulup eski günlerine dönmesinin bir hikayesi olarak içselleştirdiği şarkı için “şahsi bir klip” çekmek isteyen İrem Derici, mekan olarak İğneada Longoz Ormanları’nın büyülü atmosferini seçti.

Başrolde İğneada

Trakya’nın turizm çekim merkezlerinin başında gelen Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesi, bu defa popüler bir müzik klibine ev sahipliği yapmasıyla adından söz ettiriyor.  Klibin büyülü, mistik atmosferinin en önemli unsuru olan İğneada Longoz Ormanları adeta başrolde yer alıyor.

Hatırlanacağı üzere, İrem Derici “Sabıka Kaydı” isimli albümünü ağustos ayında çıkarmış, “Ben Tek Siz Hepiniz” ve “Yanlış Alarm” şarkılarına çektiği klipleri daha önce yayınlamıştı. İrem Derici, “şahsi bir klip” diye nitelendirdiği “Tek Tabanca” şarkısına çektiği video klibi için İğneada Longoz Ormanları”nın mistik atmosferini tercih etti.

İrem Derici “Tek Tabanca” şarkısının klibini İğneada Longoz Ormanları’nda çekti.

Diğer şarkıcıların stüdyo ortamında ve birbirinin benzeri kliplerle ekranda boy gösterdiği bir zamanda, üstelik kış mevsiminin zorlukları da düşünüldüğünde, deniz, orman ve longoz göllerinde 3 gün süren dış çekimler oldukça zorlu geçmiş. Buna rağmen klibin hikayesindeki büyülü atmosferin, renklerin ve dokunun yakalandığı, hatta birçok sahnede şarkıcının önüne geçtiğini bile söylemek mümkün. İrem Derici bu memnuniyetini, sosyal medyadaki paylaşımlarına “Ne ben İğneada’yı unuturum, ne İğneada beni…” diyerek dile getirdi.

Söz ve Müziği Emrah Demiralp’e, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait şakının klip yönetmeni Gizem Serhan. İğneada’nın İrem Derici ile adeta başrolü paylaştığı klip televizyondaki müzik kanallarında ve dijital platformlarda izlenebilir.

Facebookmail