Trakya’nın Zirvesinde Cumhuriyet Kampı

Kırklareli Istranca Gençlik Doğa Sporları Kulübü, Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümünü kendi bildikleri dilden taçlandırmak üzere, Trakya’nın zirvesi Mahya Tepe’de Cumhuriyet Kampı düzenliyor. Bu yıl 13’ncü defa düzenlenecek olan kamp, kurallar çerçevesinde dışarıdan gelecek ve kamp deneyimi yaşamak isteyen katılımcılara açık olacak.

Cumhuriyetimize zirveden saygı duruşu

Kırklareli’nde doğa sporları ve gençlik etkinlikleri ile ilgili çalışmalarıyla farkındalık yaratan Kırklareli Istranca Gençlik Doğa Sporları Kulübü, geçtiğimiz 12 yıldır olduğu gibi bu yıl da Cumhuriyetimizin kuruluşunun yıldönümünü kendi bildikleri dilden kutlamak üzere Trakya’nın zirvesi Mahya Tepe’de Cumhuriyet Kampı düzenliyor. Daha önceki faaliyetlerde kulübün kendi üyeleri arasında doğal akışıyla gerçekleştirilen kamp, bu yıl kap deneyimi yaşamak ve bu anlamlı yıldönümünü taçlandırmak isteyen katılımcılara da açık olacak.

Kamp tarihi 29 Ekim’e en yakın hafta sonu günlerine göre belirleniyor. Dolayısıyla, Cumhuriyet Kampı bu yıl 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Kamp bu yıl kulüp üyelerinin yanı sıra bu deneyimi yaşamak isteyen ve asgari kamp deneyimine sahip ilgililere de açık olacak. Kulüp dışından katılacak olanların bireysel gayretlerle Mahya Tepe kamp alanına ulaşmaları isteniyor. Kamp malzemeleri, yiyecek ve giyecek temini katılımcıların kendisine bırakılırken, buluşma saati 26 Ekim 2019 günü saat 15.00 ve sonrası olarak duyuruldu.

Facebookpinterestmail